Atrakcje sezonu jesienno-zimowego czekają!

Krótsze dni wcale nie oznaczają konieczności ograniczenia aktywności fizycznej. Wręcz przeciwnie! Oferta miasta stołecznego Warszawy przekonuje, że sezon jesienno-zimowy, może obfitować w szereg sportowych atrakcji, a nowe oferty i programy skierowane są do szerokiego kręgu odbiorców.

Aktywny senior

„Aktywna rodzina” to program skierowany do wszystkich, którzy poprzez wspólną aktywność ruchową chcą zadbać o zdrowie swoich najbliższych oraz pogłębić relacje rodzinne.

„Aktywna mama” to zajęcia skierowane do pań, które chciałyby rozpocząć aktywność fizyczną w czasie ciąży, a także dla tych które chcą wrócić do formy po porodzie.

W zróżnicowanej ofercie nie zabrakło również miejsca dla nestorów. „Aktywny senior” to prozdrowotne zajęcia w wodzie, na sali gimnastycznej, a także możliwość korzystania z siłowni pod okiem wykwalifikowanych trenerów.

W warszawskich ośrodkach nie zabraknie również nauki pływania, rehabilitacji w wodzie, aqua aerobiku czy fitness, a wszystko to pod okiem trenerów i kadry instruktorów.

Szczegółowa oferta jesiennych nowości na stronie internetowej www.aktywnawarszawa.pl

Dodaj komentarz

Wymagane pola są oznaczone *.