Za nami udane „Lato w mieście”

Program „Lato w mieście” cieszy się niesłabnącą popularnością wśród warszawiaków, co najlepiej obrazują statystyki dotyczące frekwencji. Podobnie jak przed rokiem, z letniej oferty skorzystało 25 000 uczniów.

Za nami udane „Lato w mieście”

Kolejny raz udało nam się przygotować niezwykle rozbudowany i atrakcyjny program. Naszym atutem pozostaje jakość. Prowadzone przez nas ankiety potwierdzają, że w oczach uczniów i ich rodziców, program ten pozostaje bardzo atrakcyjną propozycją spędzenia wakacji w mieście – mówi Włodzimierz Paszyński, wiceprezydent m.st. Warszawy.

Do dyspozycji młodych warszawiaków w tym roku było aż 135 wakacyjnych placówek edukacyjnych, do których uczęszczało 20 025 dzieci – to o ponad 2000 więcej niż przed dwoma laty! Na chętnych czekały również liczne propozycje sportowe – w ramach programu dzieciaki mogły korzystać z ponad 60 obiektów sportowych – dzielnicowych i miejskich.

Stołeczny ratusz szacuje, że z różnorodnych atrakcji tegorocznej edycji letniego programu skorzystało ponad 25 000 młodych warszawiaków.

To jednak nie koniec. Już niedługo na dzieci i młodzież czekają kolejne atrakcje związane z zimową odsłoną projektu. „Zima w mieście” to bogaty program zajęć oświatowych, wychowawczych, sportowych, rekreacyjnych i kulturalnych. Zachęcamy do udziału!

Dodaj komentarz

Wymagane pola są oznaczone *.